Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen alakzatban tegyem fel...

Milyen alakzatban tegyem fel a képeket a falra?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy pl. szív formában teszem ki a képeket a falamra vagy spárgát fellógatok és csipesszel rá aggatom. Ilyesmi ötleteket várok! Köszi előre is :)

12/l (kb. 40-42 képem van)



2015. jún. 20. 08:46
 1/1 anonim válasza:

Nekem például még régebben a falamra csak szimplán ahogy esett úgy puffant stílusban ragasztottam fel a falra, tehát egyik kicsit elforgatva másik egyenes egymás széleit fedik és az alakzat meg attól függött hogy mi volt a falon nekem pl ilyen kicsit félkör alakja lett volt már fent pár nagyobb poszter meg felfestés képkeret meg stb. Elég jól tud kinézni még ha azt hiszi is az ember hogy katyvasz lesz :D


De ha nagyon egyformák a képméretek akkor a soros keretezett is jól tud mutatni, vagy csak hogy szorosan egymás mellé helyezed el őket több sorban és oszlopban.

2015. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!