Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges a személyi igazolvá...

Lehetséges a személyi igazolványon való téves születési dátum?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ezer százalékosan 1997-ben született, és a személyi igazolványán 1996 van ! EZ HOGY LEHETSÉGES?

2015. jún. 20. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Valószínűleg nem mond igazat.
2015. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ritkán, de előfordulhat. Igényeljen újat, mert hamis adatokkal való visszaélés miatt büntetést is kaphat.
2015. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jól tudja
2015. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is elírták. Középkorú vagyok és már nem fogok rajta változtatni. Soha nem volt belőle gondom. Igaz, nekem a szül. anyakönyvi kiv.-ban is elírták és az évszám szerencsére stimmel, ezért nem lehetett belőle gond.

Viszont javaslom az ismerősödnek, hogy változtasson, mert két kül. évszám elég sok problémát okozhat, pláne, ha hivatalos papíron egyiken ez van, a másikon pedig az. Na ebből elég sok kalamajka lehet..

2016. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!