Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbuktatnak? Mi kesz? A...

Megbuktatnak? Mi kesz? A gyakorlatom jól sikerült nagyon okos vagyok amugy nen tudom ezt hogy mertem. Aj sírok is . Mi lesz?

Figyelt kérdés
10 perce érettségiztem. Más tételt mondtam pedig nem azt húztam és Kiderült mert más azt húzta amit hazudtam. Most megyek hazafele nemsokára szólni fognak biztos. Szerintetek kizárnak vége?? Nagyon Félek mindjárt hányok. Annyira hülye vagyok megbuktatnak??

2015. jún. 20. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű megúszod. Utólag ki bizonyítja be hogy azt húztad-e amit bemondtál? A bizottság is örül ha vége és húzhatnak nyaralni.
2015. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiderült de nem volt vészes annyira.. Azt hazudtam hogy pánikoltam ilyesmiket. De soha többet nem csinálok ilyet. A tanárt ki is rughattak volna nekem meg a vizsgám felfüggeszthették volna
2015. jún. 20. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!