Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy kirakatba...

Szerelmes lettem egy kirakatbabába ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés
sétáltam az utcán, egyszer csak megpillantok egy kirakat babát (persze volt több is, de ez tetszett meg legjobban) és annyira megtetszett. Elszoktam látogatni hozzá, (természetesen akkor, ha zárva van a ruhabolt,mert így az üvegen keresztül tudom nézni és így tudok órák hosszat kommunikálni vele agyilag, és csak akkor ha nem lát senki.) verset is szoktam neki írni, csak nem tudom odaadni neki, mindig róla álmodok, már nevet is adtam neki az a neve hogy Sára. Szerintetek normális? Normális válaszokat!
2015. jún. 20. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt a TV-ben erről egy műsor. Ott a csajszi egy falba zúgott bele. xD
2015. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a villanyórába szerettem bele.
2015. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én azokat szeretem amit a barátnőmtől kaptam.
2015. jún. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sara?!Az en vagyok :,(
2015. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De te tudsz írni? :o
2015. aug. 25. 01:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy te nem az a Sára vagy?
2015. aug. 25. 01:13
 7/7 Mr. N3xt válasza:
Ezt a sztorit egy könyvben olvastam...ha te vagy az, aki a könyvben írtad, ismerlek. Azt mondom, hogy nincs örök életed és üdvbizonyosságod. Megvettem a könyvedet, hogy szórakozhassunk. Egy őrült vagy...és kereszténynek vallod magad? Én inkább hitetlennek. Nem szeretnélek megsérteni, de szerintem ez nem normális dolog, kedves Kel.Zol.
2018. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!