Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondtjatok jó filmeket légyszi...

Mondtjatok jó filmeket légyszives! :D? (ott a? isxd)

Figyelt kérdés
Jó, ijesztő, akció, fantasy, de leginkább vigjátékot. :) köszönöm mindenkinek! Sorozat is jöhet, sok választ!<3

#sorozat #film #nemtommilyenkategoria
2015. jún. 21. 19:28
 1/6 anonim válasza:

Vígjáték: -Tökéletes hang 2

-Kavarás


Akció: -Feláldozhatók 3

-Az elnök végveszélyben

-Támadás a Fehérház ellen

2015. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Halálos Hallgatás, elég ilyensztő
2015. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Akció:1.Fury(Harag) kötelező!:D

2.Gamer, en sirtam a vefen mind kettonek, olyan jo, ledkg csak lány vagyok😄

Y

Ijesztő(horror): Sinister, összes patanormal activity, és ami inkább thriller az a boszorkányvadászom, nagyon jó mind😊😊

2015. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
lucy,piheno a pokolban
2015. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
törésvonal,későnérők,szarvak,the duff,bérhaverok,insidious
2015. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csontváros, kellékfeleség, számos pasas, swing, éjsötét árnyék. (A csontvároson és a számos pasason nem nevettem annyit, de szerintem nagyon jók, a csontváros a favourit-em) Gondolom olyan alap filmeket mint az éhezők viadala meg a beavatott stb... nem kell írnom. Sorozatból az egynyári kalandot ajánlom nyárra. ;)
2015. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!