Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen születésnapi ajándékot...

Milyen születésnapi ajándékot adjak a legjobb barátnőmnek ha már szinte mindene megvan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sok a barátja és nem akarok átlagos ajándékot adni neki mert lehet hogy más is azt adja neki.27.-én(szombaton) lesz a szülinapja(13 lesz) és a bulija is.Valószínűleg szerdán megyek megvenni az ajándékot.Én parfümre,körömlakkra,fotóalbumra,csokira,macira,bögrére gondoltam.És még talán kap egy nyakláncot Best Friends Forever felirattal.

Szerintetek jó ötlet,esetleg tudnátok adni még tanácsokat,hogy mit adjak neki/mit ne?Előre is köszönöm a tanácsokat,hozzászólásokat.



#ajándék #születésnap #barátnőmnek?
2015. jún. 22. 19:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja ás lányok vagyunk,ő is és én is.
2015. jún. 22. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Akár készíthetnél neki valamit - akkor biztos, hogy nem kapna olyant mástól.

Pl egy személyre szabott scrapbook egyedi ajándék lehet, vagy varrhatnál neki valami kisállatot (a bolti maci helyett) vagy festhetnél neki bögrét, vagy ékszertartó dobozkát - a Best Friends Forever nyaklánchoz, batikolhatnál neki pólót vagy nyári vászontáskát.

2015. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az jó lenne,ha egy füzetbe idézeteket írnék,és fotókat raknék róla?Beleírnám,hogy milyen kedves a számomra?Mennyire jó hogy itt van nekem...stb?

Ez jutott eszembe.

2015. jún. 22. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet! :)
2015. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok,hogy hogyan deríthetném ki hogy miket szeret,nem feltűnően,hogy ne jöjjön rá hogy mit akarok?És azt hogy hogyan hivathatnám elő a fényképeket?
2015. jún. 22. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!