Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem ilyen könyveket...

Tudnátok nekem ilyen könyveket mondani?

Figyelt kérdés
Olyanokat keresek amikbe van fantasy nem evilági dolgok,(mangákat szoktam olvasni de már lassan kifogyok :( ) legyen benne szerelem, lehet akár játékokból is ha van könyv(pl az assassins creed-et is szoktam olvasni). Előre is köszönöm! 17/L

2015. jún. 22. 20:14
 1/8 piriiiii ***** válasza:

A végzet ereklyéi.

De pl., amit én imádok, az egy régebbi könyv, A kétéltű ember.

2015. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mineszter ***** válasza:
A tűz és jég dala
2015. jún. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A vízisten menyasszonyát olvastad már? Ha szereted a fantasy-t, szerelmet és a mangákat, akkor kötelező darab.
2015. jún. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Luxen sorozat (Obszidián, Ónix, stb.)
2015. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DFGHJKL válasza:
A Gergő és az álomfogók nem egy tipikus romantikus fantasy, de ha szereted a misztikumot és az álomvilágot, mindenképpen olvasd el, mert nagyon jó.
2015. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Percy Jackson és az olimposziak sorozat. Igaz kicsit fiatalabbakról szól ,de bátran tudom ajánlani az összes részét illetve a folytatás sorozatot is. :)
2015. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sarah Fine: Sanctum - ez olyan szinten fantasy, hogy a "pokolban" játszódik, de nem teljesen azért - nagyon jó könyv, kifejező, fordulatos, szerelemben sincs hiány


A.Pike: Wings, Spells, Illusions Destined - ez a sorozat után szerettem bele a fantasyk világába, van benne szerelem, misztikum, pörgés - az egyik legjobb


A végzet ereklyéit én is csak ajánlani tudom, a hozzá kapcsolódó trilógiával:pokoli szerkezetek (mindkettőt cassandra clare írta)


Becca Fitzpatrick: Hush, hush sorozat - bukott angyalos szerelmes


A fentiek egyike se manga, rendes regények:)

2015. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lydiamartin00 válasza:
Útvesztő trilógia, Végzet ereklyéi sorozat, Luxen sorozat, Pokoli szerkezetek, Árnyvadász akadémia, Hex hall, School spirits, Üvegtrón sorozat, Ready player one, Vastündérek(sorozat)
2018. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!