Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pannonwork diákszövetkezetről...

Pannonwork diákszövetkezetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Elsősorban budapesti
2015. jún. 23. 14:09
 1/4 anonim válasza:
Évek óta náluk dolgozom, igaz nem a budapestinél, de korrektek.
2016. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valami kedvesek az ott dolgozók, ha felhívom őket, hogy kérjek munkaidőpontot még nekik áll feljebb...ezen kívűl még az eudiákokról és a minddiákról tudok nyilatkozni, ott kedvesebbek az emberrel. Korrektséget nézve mindhárom korrekt.
2016. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagy szar! Szimpátiára épül az egész, bunkók és szétszórtak.
2017. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valóban nem valami kedvesek, de ezzel semmi gond nincs, végülis csak egyszer fordult eddig elő, hogy ide-oda kellett rohangálnom, mert kiderült, hogy a jogviszony igazolás nem feltétlenül egy "jogviszony igazolás" feliratú papírt jelent. Teljesen jogos, ahogy az is, hogy kiléptettek volna azonnal, úgy, hogy még 20 napig volt érvényes diákom. Az információk hiányáért azonban mindig kárpótoltak az állásajánlatok, amiket naponta megkaptam MIUTÁN elkezdtem dolgozni. De ha ezzel nem sikerült volna áthívni egyik cégtől a másikhoz, arra is volt példa, hogy telefonon próbáltak meg egy másik üzletbe küldeni, miután közöltem velük, hogy dolgozok, és nem szeretnék váltani. Biztos valami nagyon különleges biztosításuk van, mert ennek összege minden hónapban más és más volt, többszöröse a másik diákszövetkezetnél lévő, állandó 250 forintos díjnak. Illetve azzal sincs semmi baj, hogy az ügyfélszolgálatos nem tudja megmondani az egyik tagjuk órabérét, és csak a bérelszámolásból derül ki, hogy kevesebb, mint más diákszövetkezeteknél. Szívből ajánlom.
2017. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!