Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Soproni Erzsébet Oktató...

Soproni Erzsébet Oktató Kórházban dolgozó nővérek?

Figyelt kérdés

OKJ 54-es felnőtt szakápoló végzettséget szereztem idén, nagyon tetszik Sopron és a kórház felől érdeklődnék milyen a sebészet vagy traumatológiai osztálya.


Valamint a nővérszálló milyen és mennyibe kerül? Cafatéria és/vagy ruhapénz van-e ?


Sajnos nincs ismerősöm ott, én pesti vagyok ezért gondoltam itt esetleg valaki tudna segíteni aki ott dolgozik/dolgozott.

Előre is nagyon kö szönöm!



2015. jún. 23. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

pesti létemre nem mennék másik magyar városban ha kórházban akarnék dolgozni, mert ott aztán lehet válogatni máshol meg nem. Ha az egyik nem jó akkor tudsz menni a másikba, viszont egy városban általában egy kórház van, ha az nem jó, járogathatsz át a másikba és itt kilőve, mert a többi meg messze lesz.

Győr-Moson-Sopronban öt kórház van. Ebből hármat érdemes megemlíteni ami számít is: Győr, Sopron és Mosonmagyaróvári.

A csornai a negyedik, és az ötödik a kapuvári de ezek már nagy nullák. A csornaiak Győrbe, a kapuváriak többsége meg Sopronba járnak kórházba.

Az óváriaknak is sokszor Győrbe kell menniük mert sok minden van ami ott nincs. Ez van. Maradj pesten

2015. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs, melyik suliba

jártál ?

2019. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!