Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Joga van egy műszaki bolt...

Joga van egy műszaki bolt (Media Markt) ügyfélszolgálatán dolgozó eladónak megkérdezni a nevem és a címem amikor visszaviszek egy ott vett árút cserélni?

Figyelt kérdés
Az előttem állótól nem kérdezett ilyet. A számlám meg volt és egyébként kicserélték a terméket (egy router) csak nagyon meglepődtem.

2015. jún. 16. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen joga van ehhez.
2015. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Miért zavar ez téged? Biztos nem azért kérdi, mert ott akar lopni.
2015. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2xSü ***** válasza:

Sőt nekem is jogom van megkérdezni. Hogy hívnak és hol laksz? Természetesen neked meg jogod van erre azt válaszolni, hogy semmi közöm hozzá, vagy ha udvariasabban fogalmazod meg, akkor azt, hogy ha nem haragszok, inkább nem árulnád el.


Gondolom vezetnek esetleg valamiféle statisztikát a vásárlókról. Vagy ha mondjuk ÁFÁ-s számla volt, a név és cím alapján könnyebben vissza lehet keresni az adatbázisban, ellenőrizni, hogy valódi-e a számla, valóban akkor vetted-e és azt a routert, amit átadtál.

2015. jún. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!