Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy szép vagyok?

Honnan tudhatom hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szép vagyok ha meg kérdezem barátaimtól vagy szülejimtől azt mondják hogy igen. Az osztályból a fiúk os azt mondták. De vannak olyanok akik azt mondják hogy csúnya vahyok. Honnan tudhatom hogy szép vagy csúnya vagyok??

2015. jún. 24. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
adj egy képet és megmondom, én nagyon szigorú vagyok és 100% igazam van.
2015. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Például küldesz egy képet és megmondom.


Mondjuk a szépség egy szubjektív dolog, kinek ez tetszik, kinek az.

2015. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
hülyeség mindenkinek ugyan az a szép csak van aki beletörődik hogy csúnya és semmi esélye jó csajnál beéri a rondával is
2015. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"hülyeség mindenkinek ugyan az a szép csak van aki beletörődik hogy csúnya és semmi esélye jó csajnál beéri a rondával is"


Ez kérlek marhaság. Elég, ha csak az anorexiás cicababákat hozom fel példának. Van, aki szerint jól néz ki, ha valaki csont és bőr, mások szerint viszont visszataszító. Akár hiszed, akár nem.


Komoly problémákra utal, ha úgy gondolod, hogy ami neked tetszik, az tetszik mindnekinek.

2015. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A kép sokat segítene. Megmondjuk
2015. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Nézz a tükörbe, te is meg tudod állapítani, hogy szép vagy-e, vagy csúnya.
2015. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 én sem tudom megállapítani magamról... ez nem működik.
2015. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
kéép:)
2015. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha a fiúk az osztályban azt mondták, akkor szép vagy.
2015. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Csúnyán írsz az biztos!

Egyébként lány vagy, vagy fiú? Esetleg valami a kettő között? Te komolyan megkérdezed a szüleidtől, hogy szép vagy? Az lenne az egyetlen problémád az életben, hogy szép vagy, vagy nem vagy szép? Hát gratulálok neked! És még valami. Mi mégis honnan a frászkarikából tudjuk, hogy szép vagy, amikor fingunk sincs hogyan nézel ki? Ennyi erővel Marslakó is lehetnél.

2015. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!