Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szép vagyok-e?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom megítélni magamat. A barátaim természetesen elfogultak, szerintük szép vagyok, a családom szerint szintúgy. Vannak fiúk, akik szerelmesek belém, szerintük gyönyörű... De vannak olyanok, akiknek nem jövök be, tehát szerintem nem vagyok gyönyörű. Most akkor honnan tudhatom? Mindenkinek más és más benyomást keltek?
2014. aug. 20. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kuldj kepet!
2014. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha küldesz képet megmondom :)
2014. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, képet. :)
2014. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Sehonnan, a szépség ugyanis szubjektív. Mindig lesz olyan ember, akinek kevésbé, vagy egyáltalán nem fogsz tetszeni. Miért foglalkozol ezzel? Találjon szépnek az, akit te is annak találsz.
2014. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
általában azokra mondjuk hogy "szép" akinek szimmetrikusabb vonásai vannak
2014. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kell tudnod hogy szép vagy-e. Az önazonosság a lényeg. Akármilyen a külsőd, együtt kell élned vele...
2014. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod pont ezt nevezik szubjektivitásnak.
2014. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmiképp senki sem szép mindenkinek... Így inkább azt kérdezd, magadnak megfelelsz-e. Ha meg, a többi ne érdekeljen.
2014. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

amikor szépségkirálynő választás van, akkor is mindenkinek más tetszik. Van egy-kettő, aki viszi a pálmát, de ritka, hogy mindenkinek csak az tetszik.


Jól néznénk ki, ha csak szépek és csúnyák léteznének ezen a világon! Mindenkiben van valami szép és természetesen van valami nem olyan szép is. az egyik embernek tetszel, a másiknak nem. Örülj, hogy vannak, akiknek igen, sőt gyönyörűnek neveznek. Ez jobb jel, mintha csúf lennél.


Azért egy fénykép tényleg jól jött volna ... :)

2014. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezek alapján szép vagy, de mindenkinek nem tetszhetsz
2014. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!