Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ózdon futni el lehet menni a...

Ózdon futni el lehet menni a stadionba? Vagy hol lehetne még?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kimegyek az utcára és futok,nem kell hozzá különösen helyszín,de jobban szeretnék úgy hogy nem emberek közt kell futkároznom.A stadionra gondoltam,de ott még nem igazán jártam.Vagy ha ez nem akkor a közeli torony felé a hegyre felsétálok szépen,és ott kocogok.Van itt olyan aki Ózdon eljár futni?Hol szokott?

2015. jún. 24. 22:51
 1/5 Thomech válasza:
100%
Persze lehet futni a stadionba, többen is szoktak rendszeresen. De tőlem messze van, így aztán ha van hozzá kedvem és szabadidőm akkor én az utcánkba szoktam mert körbe tudom futni nem kell oda vissza ugyan azt az utat megtennem hozzá :D
2015. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2015. jún. 30. 00:38
 3/5 Thomech válasza:
Nincs mit. Aztán végül elkezdtél járni futni a stadionba?
2015. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,néha elmegyek :) Bár ilyen 30-35 C° hőségben inkább itthon tornázok :D
2015. aug. 6. 21:48
 5/5 Thomech válasza:
Ezért kell este menni :D Talán akkor is nyitva van, bár ezt nem mondom 100% ra :)
2015. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!