Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van a közösségi...

Mi értelme van a közösségi oldalakon való "udvarlásoknak"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor egyesek úgy próbálnak közeledni az adott személyhez, hogy képei, bejegyzései alá szívecskéznek, meg nyálcsorgatós üzeneteket írnak. Hasonlóan vagyok a barátnős önbizalom építős hozzászólásokkal is, pl. "szép vagy, babám" és társai. :D Ez miért jó annak, aki írja és aki kapja? :) Nem tudom felfogni, nekem nincs is ilyenre igényem, mert a személyes beszélgetéseket, tetteket többre becsülöm. Pedig gátlásos, félénk természetem van, nem vagyok a szavak embere, mégsem használom ilyen célokra a közösségi oldalakat.
2015. jún. 26. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert,hátha becsúszik egy potya cumi.
2015. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt elég ostoba gondolatmenetnek tartom, mivel általában olyan lányok képei alatt nyáladzanak, akik kihívóak és inkább személyesen ismerkednek, pl. szórakozóhelyeken. Ráadásul olyan pasik, akikkel élőben szóba sem állna az adott csaj, mivel lúzernek gondolja. És az ilyen viselkedése miatt jogosnak tartom, az én szememben is az, ha csak álomnőknél próbálkozik, majd ott sír, hogy nincs barátnője. :D
2015. jún. 27. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!