Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik elítélnek másokat a nevük miatt vagy úgy ítélik el őket hogy nem is ismerik őket?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ostobák.
2015. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nevük miatt? elég gyerekes viselkedés, mondjuk ha valakit Lakatosnak hívnak akkor meg is értem...
2015. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orsós Józsinak hívják az egyik legjóindulatúbb, legbecsületesebb embert. Tettek után, s ne név alapján ítéljünk.
2015. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem igazán értem az ilyen embereket. Elítélnek mert nem olyan vagyok mint ők. Ezen kívül még a nevemmel is bajuk van ugyanis Norinának hívnak
2015. jún. 26. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A Norina névvel mi bajuk van? Szerintem nem lehet belekötni. Az meg jó, hogy más vagy, mint ők. Egyébként miben vagy más? Gondolkodás, kinézet? Nekem anyám mindig azt mondta, hogy ne kövessem a nyájat, mert az egyéniség külön úton jár.
2015. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!