Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakítottunk a barátommal, de...

Szakítottunk a barátommal, de sehogy sem tudom túl tenni magam rajta . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindketten 18 évesek vagyunk és 4 évig voltunk együtt. Nem nagyon veszekedtünk de 2 hete a barátom szakított velem. Azóta csak sírok és nincs semmi életkedvem .. a barátaim szoktak elhívni magukkal és támogatnak, de amikor velük vagyok akkor is mindig rám jön a sírás. Egyszerűen nem tudom elfogadni, azt se hogy nem lehetek vele többet és azt sem, hogy ezentúl bármikor összejöhet valaki mással, hogy mást fog megölelni, másnak mondja majd hogy szereti .. ezek járnak egésznap a fejemben és hogy mennyire szeretem .. fogalmam sincs mit tegyek ..


18/L



2015. jún. 26. 20:44
 1/1 anonim válasza:

Engem a héten dobott a pasim. Ma már másokkal kirándul és ki tudja hogy folytatódik...

Én nem tudok a barátaimmal sem lenni, mert tanulnom kéne mert vizsgázok még. Ez fájni fog még sajnos :/ de az idő segít majd

2015. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!