Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Tudjátok az iskolába kell sportigazolás hogy elengedjenek a délutáni tesikről.Mivel már abbahagytam a sportolást már nem tudom igazolni.Van valami mód rá hogy mégse kelljen bejárnom rájuk?

2015. jún. 26. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen egészségügyi probléma. Viszont akkor vagy gyógytornára kell járnod, vagy be kell próbálkoznod pár Deák bácsival az orvosnál.
2015. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En 4 évig mindent megtettem hogy ne kelljen úszni a suliba reggel 7 kor egyszer el is lett intézve mar nem emlékszem hogyan viszont akkor meg be írtak gyógytestnevelésre na az 3-fel 5 ig tartott asszem aztán következő évben el ütött az autó majd felmentettek végleg tesibol arra az évre

Utána ra jöttem milyen jo mozogni , és nem egyedül ülni a padon miközben a többiek játszottak ... Délutánokat is ki lehet bírni legalább nm otthon punnyadsz vagy gépezel .. Ha nem lustaság miatt akarod ezeket el hagyni akkor gondolj bele hogy biztosan másnak is lenne jobb dolga de ez a feladat :)

20/L

2015. jún. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (:
2015. júl. 2. 20:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!