Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik az igaz...

Szerintetek melyik az igaz vallás? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy már korábban valaki ezt a kérdést feltette,csak én nem találkoztam még vele,így előre is elnézést kérek.Szerintetek melyik az igaz vallás?Van ilyen egyáltalán?Már több mindenkit kérdeztem,de sajnos mindenki mást mond,mindenki a saját vallását gondolja/hiszi igaznak,legyen az római/görög katolikus,református,protestáns...stb.,de így sajnos én sem tudok dönteni.Tudna valaki nekem segíteni ebben?További csodaszép napot Mindenkinek!

#vallás #hit #hitnézet.
2015. jún. 27. 16:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Anonymus47, neked nkább nem reagálok, mert te től szemellenzős vagy. A fanatikusokat nem érdeklik az észérvek, csak szajkózzák a maguk "igazát", ahogy te is teszed - miközben becsukod a szemed, a füled, de tán az agyad is, ha valakinek más véleménye van.


Sajnállak, de teszek rád.

2015. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Mondj már légy oly szíves egy idézetet a Bibliából amiben kiderül hogy Isten kegyetlen és gonosz.Ha találsz egyet akkor hiszek neked,csak az a gond hogy szádra veszed Istent és a Bibliát,de az is tuti hogy sosem forgattad a kezedben.
2015. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Jób könyve
2015. jún. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, számra vettem isten nevét? Basszus. Meg fogok halni? Isten eljön értem? De vajon melyik? A tiéd? Az enyém? Netán Jupiter vagy Zeusz? Hűha, milyen izgalmas kérdés!
2015. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Anonymus47 nevű a 9 válaszában ami írt pont így van!


csak eszt egy hitetlen SOHA SEM FOGJA MEG ÉRTENI:!


Akkor tehát elismered, hogy nem a te vallásod az igazi?


NEM! ez még nem eszt jelenti.

én azt mondom isten van te azt hogy nincs,cáfoljuk egymást hisz szerinted neked van igazad,szerintem nekem.

de attól hogy cáfoljuk egymást még nem fogod le ismerni hogy van isten.


hogyha mondjuk barátokkal beszélgetsz és szóba hozzák az Iszlám vallást,vagy a Budhizmust vagy bármi vallást,senkit sem érdekel,de amint valaki szóba hozza Istent és a Kereszténységet hirtelen el kezd izzani a légkör?Mert amíg nem létező vallásokról beszélünk az a sátánnak nem gond,sőt még örül is neki de amint valaki az igazságról beszél akkor közbe fog lépni!Gyűlöletet kelt,taszítja az embereket az igazságtól és épp ezért van annyi hitetlen ember sajnos ma napság.


látod? ez így van.

mert ahol istenről beszélnek ott azonnal meg jelenik a sátán hírnöke is,hogy tévútra vezessen akit csak lehet. mert ahol az isten munkálkodik ott ugyan eszt teszi a gonosz is.



Megtagadhatod, amit a vallásod korábban művelt, de nem törölheted el.


igaz de ez oda vissza is az.


ugyanolyan kegyetlen és gonosz az istenetek.



nem értem mért gonosz gyilkos stb az én istenem?.

[link]


Jaj istenem, számra vettem isten nevét? Basszus. Meg fogok halni? Isten eljön értem? De vajon melyik? A tiéd? Az enyém? Netán Jupiter vagy Zeusz? Hűha, milyen izgalmas kérdés!.



isten nevét hiába szádra neved!.


a linkben erre is kapsz választ.

2015. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
még nem fogod el ismerni hogy van isten.
2015. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy szerintem nincs isten. Azt mondtam, hogy nem tudjuk, van-e isten, illetve azt, hogy a keresztények által kitalált isten semmivel nem valóságosabb, mint a többi vallás által kitalált isten.


Nincs bizonyítékod isten - a te keresztény istened - létezésére, csak a saját elvakult hited. Ennyi erővel a gyíkemberekben vagy Micimackóban is hihetnél.


"hogyha mondjuk barátokkal beszélgetsz és szóba hozzák az Iszlám vallást,vagy a Budhizmust vagy bármi vallást,senkit sem érdekel,de amint valaki szóba hozza Istent és a Kereszténységet hirtelen el kezd izzani a légkör?Mert amíg nem létező vallásokról beszélünk"

Szerinted a buddhizmus, az iszlám nem létező vallások? Ember, te sötétebb vagy, mint gondoltam.

Persze, hogy a te barátaidat nem érdekli más vallás, mert ugynaolyan beszűkült, elvakult szerencsétlenek, mint te. Jobb társaságokban az emberek képesek a vallásokról - bármelyikről - értelmesen beszélni.

2015. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

bármelyikről - értelmesen beszélni.


ez csak pld hogy a gonosz is ott lesz mindég ahol az isten munkálkodik.

te te eszt nem fogod érteni.


mi is tudunk bármelyik vallásról értelmesen beszélni bárkivel.

csak természetesen a mi vallásunkat hiszük az igaznak,mivel abban hiszünk.

mint ahogy a más más vallás úak vannak a sajátjukkal.


csak pld azzal az eltéréssel hogy mi nem tartsuk másokat sötét hüj stb .

mert nem értsünk aszt amiben hisz.


hisz ez vissza felé is lehetne nem?

de a mi hittünk ben benne van a mások tisztelete is és a megbocsájtás is!

2015. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Nincs bizonyítékod isten - a te keresztény istened - létezésére, csak a saját elvakult hited. Ennyi erővel a gyíkemberekben vagy Micimackóban is hihetnél.


és azért ez mégsem ugyan az, (Jézus)!.

hisz ő is valós személy. mint az atya.

2015. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Hát persze, hát persze.


Egyébként Micimackó is valós, láttam a tévében is. Meg több könyv is van róla.

2015. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!