Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha emelt családit kapnak rám...

Ha emelt családit kapnak rám és hivatalosan fogyatékos vagyok, az éllhat a jövőm útjába?

Figyelt kérdés

Pár éve elvittek dokihoz, aki közölte velünk, hogy súlyosan depressziós vagyok. Sokáig jártam orvoshoz, közben anyu kapott emelt családit, én kaptam 90%-os utazásit meg közgyógy kártyát. Ha jegyet kapok buszon, azon fogyatékos van feltűntetve. Még nem töltöttem be a 18-at, de nem akarom már ezt sokáig csinálni. Lehet a jövőben problémám ebből? Olyanra gondolok péládul, hogy emiatt nem vesznek fel valahová vagy nem kapok meg egy állást. Ha gond lesz belőle, akkor mit kell tennem?

Ez "csak" depresszió, már kutya bajom. Sokáig tartott, de már csak azért járok, mert anyámnak kell az a pénz.

Köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 28. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen ebből lehet baj

Anyukáddal beszélj, aztán menj szakorvoshoz.

2015. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!