Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kel lemondani a telenor...

Hogyan kel lemondani a telenornál az uj dijszabást?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Viszont nekem is jött értesítés a mobilnet miatt.. a listában még olyan csomagot sem találok, mint ami nekem van :D
2015. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beballagsz az egyik ügyfélszolgálatukra (állítólag nagy a tumultus), vagy a 1220 - ingyenesen hívható - számukon is le lehetne, de egész nap foglaltat jelzett, "a hívott szám pillanatnyilag nem kapcsolható"-zott, alapból csak nem jött létre kapcsolat (ki se csöngött).

Illetve a weboldalukon is van - elméletileg - ügyfélszolgálati elérés, de én ott csak azt találtam, hogy milyen csomagom van és az mennyire drágulna. A visszautasítással kapcsolatban a fentieket javasolták.


Délutánra annyit változott, hogy már be sem tudok jelentkezni...


Jó tanács: ha telefonon mégis bejutsz (a 1220-on), ne azt a menüpontot válaszd, hogy "kétoldalú szerződés elutasítása" (vagy valami ilyesmi), mert kis idő után nekem vonalat bontott. Azóta sem sikerült egy hívás sem...

Utólag tudtam meg, hogy a "későbbi visszahívás" a helyes válasz, mert az meghosszabbítja a határidőt.

Ez persze csak arra vonatkozik, ha tényleg sok-sok hívásra jutsz be. Ha valami csoda folytán helyreáll a rendszerük (és elsőre bejutsz), megpróbálhatod egyből a visszautasítást.

2015. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kártyás előfizető esetén, ha a kétoldalú szerződésmódosításra vonatkozó ajánlatot nem fogadta el, a megváltozott feltételek az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény 134. § (16) bekezdése alapján a 2015. július 1. napján vagy azt követően történt első előfizetői egyenlegfeltöltéssel kezdődően lesznek irányadóak. Esetükben az előfizető általi egyenlegfeltöltés a jogszabály szerint új határozott idejű szerződés ráutaló magatartással történő megkötésének minősül, az egyenlegfeltöltéssel az előző határozott idejű szerződés megszűnik, de az előfizető hívószáma változatlan marad.


Vagyis, akár tetszik, akár nem fognak emelni (ha nem holnaptól, akkor a következő egyenlegfeltöltéstől).

2015. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!