Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha van egy...

Mi van akkor ha van egy kőelefántom aminek letört az ormánya, balszerencsét okozhat?

Figyelt kérdés
Eléggé babonás vagyok! :) Mit lehet ebben az esetben tenni ki kell dobni vagy elásni vagy ne is törődjek vele? :D
2008. szept. 2. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Jujj! Ha eldobod, akkor eldobtad a szerencsét magadtól! Ha elásod, akkor meg eláshatod magad!


De így, hogy eltört, ettől bizony kettétört a szerencséd is!


...még jó, hogy nem mindenki babonás. El is áshatná magát az egész emberiség. Lehet, hogy idővel te is kinősz ezekből. Legalábbis reménykedj benne.

2008. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Jaj istenem öszedől a világ!!....A babona hülyeség.Nem fog történni semmi.Képzweld 6 tiszta fekete macskám van naponta 10 millliószor mennek el előttem.És látod?Még egyben vagyok.Nincs semmi bajom.Nemvagyok balszerencsés.Remek suliba járok nagyon jó spórtoló vagyok vannak barátaim.Ennyi.
2008. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem LESZ balszerencséd, hanem akkor VOLT, amikor eltört a szobor!

Vegyél egy másikat, ezt meg dobd ki.

2008. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:) Az enyémnmek meg a feje tört le..Barátnőm itt siránkozott, hogy egy év vbelszerencse, meg hasonló badarságok. visszaragasztottam és kész..És még mindig élek:D
2008. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem lesz az ég egy adta világon. Szerinted egy porcelán elefánt fogja meghatározni az életed? Hülyeség...
2008. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!