Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor is mehetek orvosira, ha...

Akkor is mehetek orvosira, ha nem gimibe járok?

Figyelt kérdés
Most egy egészségügyi iskolában vagyok első éves, és ha elvégeztem orvosira szeretnék menni,azonban félek hogy gimi nélkül nehéz lessz bekerülni!!!! :/
2015. júl. 1. 17:20
 1/4 anonim válasza:

hát alap az érettségi

és nekem vannak ismerőseim akik orvosira mentek es vagy biosz-kémia vagy biosz-fizika emelteztek. és még egy középszerű gimi is alig készít fel rá akkor is ha tagozatos vagy.

ezekre lehet számítani.ha ezt szeretnéd én a helyedben most elkezdenék tanulni mert az emelt kémia vagy fizika nem könnyű persze a biosz se

2015. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emelt szintű érettségi kell,mindegy honnan. De nyelvvizsga,kisebbségi származás,1-2 puja is plusz pont.
2015. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!
2015. júl. 1. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt azért kijavítanám, hogy jó ha van nyelvvizsgád, de nem számít bele a pontjaidba, jelenleg.... Lehet még később változtatnak, mire te fogsz felvételizni. Most 100 pluszpontot lehet szerezni maximum és a két emelt szintű érettségi kell ami 2x 50 pont(=100). Ha emellett van nyelvvizsgád, már nem fogják beleszámítani.
2015. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!