Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak 2 hét múlva lesz...

Miért csak 2 hét múlva lesz Pretty Little Liars rész? Szerintetek ki lesz "A"? (csak olyan írjon aki az eddigi összes részt látta! )

Figyelt kérdés
nekem ez a Sara gyanus,foleg a 6x5 után...

2015. júl. 1. 18:19
 1/7 anonim válasza:
50%
Nem tudom miért 2 hét múlva,de fuuu,1 hetet is nehéz kivárni. :D Sara nekem is gyanús de kétlem,hogy Ő A.Szerintem nem Lesli,mert én úgy képzelem ,hogy hirtelen fogják megtudni,hogy ki A ,és nem pedig úgy ,hogy rájönnek.De sok itt még a kérdés.Pl.Akkor Charles tényleg halott?Én kétlem ,hogy A csak eljátssza,hogy Ő Charles nincs értelme.Na és akkor A nő vagy férfi?Szerintem ez is nehéz kérdés.Egyértelműbb ,hogy nő ,,kínoz" nőt,minthogy egy férfi ezzel van elfoglalva és ő zaklat nőket.Mondjuk ez is simán lehet csak naaa A is a bitch.De viszont ha A nő,akkor nagy fizikai erőlét kell neki :DD Azért ha visszagondolunk néhány jelenetre.Valami kigyúrt akrobata :D Mikor átugrotta a tetőt,meg azért a babaházban is hurcolta őket.oppssz,ez nagyon kibővített válasz lett,ne nem baj ,kiírtam magamból a kérdéseimet:D ha van ötleted ezekkel kapcsolatban írd le te is :DDD
2015. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Sara nekem is gyanus volt de aztán végiggondolva az egészet ő nem lehet "A" mert minek zárta volne saját magát a babaházba 2 évre. Aztán gondoltam, hogy a lányok közül valaki. Nézzük;

Aria: Bármelyik barátját megcsalta "A" sose fotozta le, viszont a 3X13-ban majdnem lelökik a vonatrol, de ott Wilden és Melissa tevékenykedett...Wilden meghalt és utána is itt van "A"...Melissa pedig bevallott mindent Spencernek..vagy mégse?!

Emily: Mindig is gyanus volt nekem..olyan kis sunyi, viszont a 4.évadban talán 4x11 vagy ott körül Ravenswoodban "A" majdnem kettéfűrészeli.

Hanna: Mona barátnője és lett volna inditéka, hogy bántsa a lányokat hisz "HájasHanna"-nak nevezték, de "A" legelőször neki okozott fizikai sebesülést ugyhogy nem hiszem, hogy ő lenne.

Spencer: A gyogyszerek miatt mondjuk akár lehet ilyen személyiség hasadása és ha jobban belegondolunk "A" vele volt a legkiméletesebb. Az 1.évadban Ian akarta lelökni a templomban és NEM "A", a 2.évadban Mona akarta lelökni a sziklárol igaz ő "A" volt de nem a fő, de "A" ráakarta kenni az egész gyilkosságot stb igy ő se lehet "A"

Alison: 2 évig menekült "A" elől...de ott van pl Mona ő saját magának is küldött üzit stb mielőtt kiderült volna, hogy ő (is) "A"

Valaki olyannak kell lennie aki sportos, erős, furfangos és ELMEBETEG! Szoval szerintem valaki a Radley-ből lesz "A"...mi van ha Charles nem is fiu hanem lány?! Charlotte..és pl ha van egy második neve? És azt használja? Bathany...ő is szőke és utálja Alison-t..de a többi áldozat ellen mi lenne az inditéka? Nem is ismerhette őket. Álitolag olyan valaki "A" akit már láttunk az első évadban is..Ehhh belefáradram a gondolkozásba 😂😂😂 lesz ami lesz 😉

2015. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%
Szia! Ha jól tudom,kedden azért nem volt rész,mert valamilyen állami ünnep esett arra a napra. Marlene azt írta a twitterére,hogy Charles "A",szóval az a kérdés hogy ki Charles?? Ugye a 6x5-ben történtek miatt,sokan azt gondolják,hogy Charles lány,de szerintem nem. Bár, ki tudja, még az is lehet.:D Tegnap én olyan cikket is olvastam,hogy egy ex-stábtag azt mondta,hogy Wren Charles,ami elég logikus lenne,de Marlene ezt megcáfolta. Saráról nem tudom elképzelni,hogy ő lenne "A". Mondjuk annak idején,Monáról sem gondoltam volna. Leslie is sokakban felmerült,de az túl "béna" megoldás lenne.Én úgy gondolom,hogy olyan valaki,aki már régóta szerepel a sorozatban.
2015. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Charles A, aki valójában Wren.
2015. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
82%
Én bánnám,ha Wren lenne A.Olyan wáá,cuki.De most komolyan azzal a helyes arccal egy őrült? :D
2015. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem igen, mert azt mondták, hogy olyan ember lesz A, aki az elejétől jelen van, és szerintem Drew (Jason) és Julian (Wren) hasonlítanak is külsőre, simán lehetnének testvérek.
2015. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem Wren lesz az...amitől így "beharangozták" pont azért nem lesz Ő :D csak figyelemelterelés :D Szerintem CeCe se lenne rossz húzás :D Vagy valamelyik szülő...
2015. júl. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!