Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaterán az 1 ft-os aukció...

Vaterán az 1 ft-os aukció hogyan működik?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy monitort, kinéztem egyet vaterán, nincs minimál ára, 1 ft-ért licitáltam rá, még mindig nem licitált túl engem, azt írja következő ár 501 ft, de még mindig én tartom 1 ft-tal, ez hogyan fog működni, ha én "nyerem" meg, akkor ugye 1 ft, az 0, és mondjuk akkor az lesz, hogy kérek háztól-házig kiszállítást, akkor mondjuk a szállítás lesz 1500 ft utánvéttel, akkor a szállító emberkének kifizetek 1500 ft-ot, és csókolom, enyém a monitor, vagy hogyan működik ez? Tényleg 1, azaza 0 ft?

Így meg is kapnám, az ember aki eladja, rta, hogy működik, kábelei megvannak, és hogy küld nekem képet miközben géphez van kötve, bekapcsolva. Akkor én tényleg így megkapnám kb 1500 ft-ért, és csak a szállítónak kéne érte fizetnem?


2015. júl. 2. 15:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem, utánvéttel postázva, 3000 ft, de akkor házamhoz hozzák, vagy a postára?
2015. júl. 2. 15:08
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha te leszel az egyedüli licitáló, akkor valóban 1 forintért a tiéd lesz (plusz postaköltség)

De ennek kicsi az esélye, mert a licitálók többsége az utolsó percben száll be, ezért könnyen érhet meglepetés, ha az ajánlatod nem több mint 1 forint. Akkor akár egy 501 forintos licit is kiüthet téged. Hogy erre mekkora az esély, arra következtetni lehet a megfigyelők számából, ami az aukció lapján látható, illetve abból, hogy mennyit állítottál be maximális összegnek. Ha 501 forintnál többet, akkor nőnek az esélyeid.

A csomagot alap esetben házhoz hozzák ki.

2015. júl. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!