Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Skyrim-ben...

Shadownight17 kérdése:

Hogyan lehet a Skyrim-ben sárkányra üli?

Figyelt kérdés
Már néztem rengeteg oldalon, de csak a felesleges pofázás megy, nem írják le hogy mit csináljak..valami modot kell letölteni, vagy mit? Olyan ne fárassza az ujjait, aki nem a kérdésre válaszol. :) Köszönöm!
2015. júl. 2. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Moddal specifikusan nem tudok segíteni, csak azt tudom mondani hogy keresgélj nexusmodson. Viszont amennyiben megvan a dragonborn dlc az ottani main quest végén tudsz majd úgy repülni, hogy te irányítod és nem csak cut scene jön miotán felszálltok. Az alapjátékban ilyen lehetőség nincs és ez is csak a Miraakkal való harc közben lehetséges. Remélem azért valamit segített:)
2015. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megint én! picit keresgéltem, ez a mod egész használhatónak tűnik, bár személyesen még nem teszteltem: [link] próbáld ki:)
2015. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 3. 00:14
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, és még valami..


Miután megöltem Alduint a köd eltüntetése után, a "mennyországban"?? Nem jelez feladatot, ilyenkor mi van? Mert az Akadémián van feladat, de ugye a térképen nem jelez hogy hová menjek..

2015. júl. 3. 00:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint az egyik emberhez kell beszélni, azt hiszem az egyik férfivel, a neve nem jut eszembe ( azok közül akik segítettek megölni) és akkor ott kell neki mondani hogy szeretnél visszamenni az élők világába.
2015. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. júl. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!