Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A terminator5 Genisys cimu...

Tintina kérdése:

A terminator5 Genisys cimu film direkt nem kotodik az elozo filmekhez?

Figyelt kérdés
nem értem hogy Sarah Connor hogy lehetett árva ha az elso reszben egy pincerno aki nem ismert terminatorokat. Es a folyekony terminator mit keres a filmben ha azt az elejen nem mutattak h atkuldtek volna
2015. júl. 3. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudok linkelni, moziban néztem. De ne offoljunk többet!
2015. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

kotodik mindhez. mivel a haboru a salvationben elkezdodott igy vissza kell kuldeni valakit az idoben meg 84 elottre h felkeszitsek sarat a termonator erkezesere. egy alternativ jovo lesz igy ahol kiiktatjak az elso terminatort megjelenik a t1000 mar akkor sot nemsokara a t3000 is. szerintem nagyon nagy otlet volt az h most azzal probalkozzanak h meg sarahoz kuldjek vissza a terminatort meg 84 elottre.

akarki akarmit mond ez ezerszer jobb mint a gyenge terminator 3 vagy a szegyenteljes megvaltas.... nem mondom h uti a 2-t de nagyon nagy lett. nekem tetszik.

az az igazi terminator meg csak egy van a legelso. abban meg minden komoly, uldozes, felelem, kuzdelem, semmi poen tuleles stb..

2015. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szatyi94 válasza:
Utolsó hozzászóló egy linket tudnál ahol telón megtudom nézni?
2015. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A Google a barátunk(?). Csak ne adjátok fel könnyedén.
2015. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!