Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A terminator5 Genisys cimu...

Tintina kérdése:

A terminator5 Genisys cimu film direkt nem kotodik az elozo filmekhez?

Figyelt kérdés
nem értem hogy Sarah Connor hogy lehetett árva ha az elso reszben egy pincerno aki nem ismert terminatorokat. Es a folyekony terminator mit keres a filmben ha azt az elejen nem mutattak h atkuldtek volna
2015. júl. 3. 09:57
1 2
 1/14 Szatyi94 válasza:
A T-3000 van a jövőből küldve hogy végezzen Sarahval, és ezért küldik vissza Kylet is. Az hogy Schwarzenegger a régit kifingatja az megint más :D Trailert látva kicsit hasonlít az első filmekre csak átírták a sztorit. Tegnap volt a moziban, netem hol tudom megnézni magyarul? Egy linket kaphatok? Hatalmas Terminátor rajongó vagyok:)
2015. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ma megnéztem. Kár volt. A Terminator 1-2 teljes meggyalázésa. Ennél még a 3, 4 is jobb.
2015. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szatyi94 válasza:
Kaphatok egy linket??:)
2015. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1. Moziban neztem es megerte. 2 bocsi de akkor nem ertettetek a kerdesem az elso resz sztorija megvan hogy Sarahra huszoneves koraban tamad a terminator de az 5. Reszben a szuleit megoli egy masik es scwarzi menti meg es neveli fel.itt hol az osszefugges? Koszi
2015. júl. 4. 23:04
 5/14 A kérdező kommentje:
Marmint Sarah az elso reszben egy ideig nem lat terkinatort az 5. Reszben meg egy felneveli. Direkt nem fugg ossze?
2015. júl. 4. 23:05
 6/14 A kérdező kommentje:
Es azt Sarah honnan tudja h erte jon Kyle? Elmondja neki a terminator? A folyekony cuccos meg miert jon? Bocsi a sok kerdes miatt csak nagyon megkedveltem
2015. júl. 4. 23:08
 7/14 Szatyi94 válasza:
Hát...Jó kérdés :D Gondolom az első részben nem mondták hogy Saraht egy Terminátor neveli akit például a nevelés után vissza utaztattak a jövőbe ahol átprogramozták és visszaküldték a múltba hogy végezzen a nővel. Lehet így történt
2015. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez a kérdés ennek ellenére sajnos homály, lehet azért mert angolul néztem. Nos majdcsak kiderül. Remélem tetszeni fog. Engem elragadott a film
2015. júl. 5. 01:11
 9/14 anonim ***** válasza:
Kiderült a filmben, hogy valaki visszaküldött egy T-1000-t, hogy megölje Saraht. De ez nem sikerült neki, mivel valaki visszaküldte Schwarzit, hogy megmentse. Ezután ő nevelte fel, és mondta el neki, hogy Kyle vissza fog érte jönni. Ő készítette fel a terminátorok elleni harcra. Kyle pedig azért nem egy gyenge pincérnőként talál rá, mert azzal, hogy 2029-ből valaki visszaküldte a T-1000-t és Schwarzit, megváltozik a történelem menete, így Sarahból harcos lesz, aki felkészülten várja Kylet, és a többi terminátort. Tudom, hogy nehéz megérteni, bonyolult dolog ez a z időutazás. Nézd meg Magyarul is ha ez nem volt érthető, és akkor majd megérted!
2015. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szatyi94 válasza:
Kedves előttem válaszoló! Egy linket kaphatok??:)
2015. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!