Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook messenger kerdes miert?

Facebook messenger kerdes miert?

Figyelt kérdés
Szoval latszik hogy elerhető.(most aktiv) azonban irok neki es csak a kék körbe van egy pipa de nem kékül ki igy ugytudom meg se kapta rendesen,mellete lattam hogy posztolt igy gondolom fentvan.. ez tudja valaki hogy miert van?
2015. júl. 3. 22:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja es video hivast ill sima hivast se lehet kezdemenyezni de megis azt irja fentvan es posztolt is. Idegesito mert nemtudom ilyenkor mivan
2015. júl. 3. 22:43
 2/2 anonim ***** válasza:
A messenger az utóbbi frissítés után elég vacak lett, pl sokan panaszkodnak a play áruházban is, hogy nem jelez ha megjön az üzenet, lehet ez programozásban összefügg a karikák jelzésével .Nálam is sok esetben ugyanez a hiba van, elküldöm és sokáig csak üres karika pipával, aztán minden átmenet nélkül jön a válasz, vagy megjeleni a másik fél képe, hogy elolvasta. Az, hogy like-ol, közben nem tudom mennyire hihető, mert a FB néha így csinál reklámot. Ismerőst párszor kérdeztem, hogy látom mész ide vagy oda, és állította, hogy nem is ő volt. Persze az is benne van a pakliba, hogy csak nem akar válaszolni :-)
2015. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!