Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is megesett már, hogy...

Veletek is megesett már, hogy felvettek egy munkára és utána össze vissza hazudoztak, ahelyett, hogy azt mondták, volna hogy felvettünk mást?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne. Körülbelül 3 hete voltam állásinterjún nem írom le, hogy hol csak annyit, hogy egy boltban. Két fordulós volt. A másodikra is behívtak és elmondták, hogy felvettek. Azt mondták a hónap elején kezdhetek. Nem hívtak utána. Felhívtam őket és mondtak egy másik kezdési dátumot még hozzátéve, hogy addig még többször fogjuk keresni. Azután sem hívtak. Újra felhívtam őket a kezdési dátum előtt, mire azt mondták, hogy este visszahívnak de még hozzátette, hogy lesz egy találkozó a kezdési dátumomkor. Na azóta sem hívtak, de én már biztosan nem keresem őket többször.

2015. júl. 4. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ha dolgozni akarsz, akkor addig kell nyaggatnod őket, amíg ott nem leszel ténylegesen az első munkanapodon. Nekik nem érdekük, hogy pont téged vegyenek fel, akad helyetted több száz másik ember. Ha viszont látják, hogy érdeklődsz, határozott vagy, és tényleg akarod a munkát, akkor megkapod.
2015. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék ha egyáltalán behívnának állásinterjúra dehát itt Debrecenben ismerettség nélkül LEHETETLEN elhelyezkedni informatikai végzettséggel.Persze a programozókat keresik ezerrel a többi meg le van szarva.Eszméletlen hogy inkább alkalmaznak ismerősöket akik szart sem értenek a szakmájukhoz,akik meg becsületesen végeznék a munkájukat és értenek is a dolgokhoz azoknak otthon kell ülniük munkanélküliként vagy el kell menni csicskásnak.Nem tudom hogy hova valósi vagy de az lesz a legjobb ha felmész Pestre.Kelet-Magyarország munkahely szempontjából szart sem ér.Olyan szakmában amiből jól meglehetne élni nem tudsz elhelyezkedni a sok tudatlan protekciós féreg miatt viszont ahhoz hogy ne haljál éhen 10-12 órákat kell robotolnod csicskaként.És még azt mondják hogy az informatika hiányszakma.Kész röhej
2015. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mivel konkrétan belehazudtak a képembe így felesleges hívogatnom őket. Az utolsó telefonhívásomnál hallottam, hogy zavarta a pasit, hogy felhívtam megint. Dunaújvárosi vagyok.

Bár ne utálnám annyira Pestet. A baj tényleg az, hogy protekció nélkül nagyon nehéz bejutni én pedig itt nem ismerek senkit.

2015. júl. 5. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!