Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gáz ha lány létemre katona...

Az gáz ha lány létemre katona szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Van esélyem? És ha igen, akkor szerintetek nagyon gáz?

2015. júl. 5. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésed gáz. Vannak női katonák és van esélyed.
2015. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Dehogy gáz.

Van esélyed.

2015. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért gondolod , hogy gáz ? Ellenzik otthon?

Nem tudom , most milyen a fiú-lány létszámarány a honvédségnél és egyéb rendvédelmieknél ,

de sok-és egyre több a lány ezekben a "szakmákban" . Azért nem értelek , mert a történelmünk

során mindig voltak női "szereplői" a katonaéletnek ,sőt! Némelyikük magasabb rangban.

Pld. Lebstück Mária, aki nő létére főhadnagyi rangig vitte a szabadságharc honvédseregében.

A Honvédkórházban eleinte én is megcsodáltam a military-tarka egyenruhában lévő lányokat

a fiú katonatársaik között , de egyre többet látok és a helyi rendőrségen is majd annyi a lány ,

mint a fiú! Nézd vissza a nemrégvolt tisztavatást, ott is sok lányt láttam! Vagy utánakeresni neten ,

mik a feltételek , mi szükségeltetik ehhez a "hivatáshoz"? Gondolom , első az egészség...

2015. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!