Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik film lehet ez? (többi...

Liza345 kérdése:

Melyik film lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval volt egy film és nagyon megszeretném találni de nem jut eszembe a címe.

A film arról szólt,hogy volt egy zsidó család akiket a németek el akartak vinni a koncentrációs táborba. A szülőknek volt egy kislányuk aki valahogy elkerült a családtól és nem vitték el a németek. Arra emlékszem,hogy az erdőben bolyongott sokáig majd vele tartott egy fehér farkas kutya is...hmm..majd a kislány találkozott emberekkel is akik befogadták és ételt adtak de majd tovább indult...a film végére emlékszem annyira,hogy a kislányt egy orvos látta el mivel szegény már nagyon a halálán volt.


Remélem valakinek ismerős a sztori, mert tényleg nagyon megszeretném találni a filmet. Ha valaki ismeri akkor szóljon kérem! :DD



2015. júl. 5. 23:32
 1/4 anonim válasza:
Huh, lehet hülyeséget mondok, de van egy tippem méghozzá az Anne Frank naplója... (Nem biztos bocsi hogyha tévedtem)
2015. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez nem ez a film, ezt sokszor láttam már és olvastam is könyvben. De azért köszi,hogy írtál. :)
2015. júl. 6. 00:47
 3/4 anonim válasza:
Sarah kulcsa ?
2015. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sajnos ez sem az
2015. júl. 12. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!