Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előbb elment az utcánkba egy...

Előbb elment az utcánkba egy terepjáró, aminek a hátuljára egy ágyúszerű valami volt erősítve ami okádott magábol olyan füstöt hogy 5 méter oldalra meg 5 méter fölfele. Mi ez?

Figyelt kérdés
És 100m en keresztül ottmaradt.Mostmár kezdem azthinni hogy autóval is Chemtrail-eznek?Kicsit para.Vagy mi volt ez?

2015. júl. 6. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Chemtrail? Ehh... azért ne menjünk egy bizonyos szint alá. Nagy valószínűséggel szúnyogot írtottak. Nagy területet fed le és szinte azonnal döglenek tőle.
2015. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A repülögépek mintájára elkezdték a gyártását a lökhajtásos terepjáróknak is.

Amit láttál az a kondenzcsík volt.

2015. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is szúnyogra gondoltam,csak nem értem miért a főúton ment végig.Megállt a forgalom is.Nem látott senki semmit.Ez tényleg para volt...Muter is jött haza biciklivel, senki sem látott semmit a füsttől.Nem hiszem hogy a szúnyog írtást a főúton kéne végezni, hogy azt a mérget a biciklisek szívják.
2015. júl. 6. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj a fóúton végezni mivel a terepjárók nem tudnak repülni.
2015. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egykilenctédéjí volt sportdobbal felszerelve, mer' az a menő!
2015. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem Szíriában laksz véletlenül?
2015. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem.De viccet félre téve volt para az egész, nagyon remélem hogy szúnyogot írtottak...
2015. júl. 6. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Külön leírják hogy melegvérű állatokra (beleértve az embert) nem veszélyes a szer.

Aki ebben chemtrailt lát, annak elég rossz lehet az élete, kamu dolgok miatt (összeesküvés-elmélet) rettegésben élni.

Van elég dolog amibe belehalsz, nem kell senkit külön permetezni.

2015. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4. Válaszoló ez kibaxott jo volt :D halálra sírtam magam xD

Am szunyog irtás volt mivel én is láttam ilyen hosszú kipufogó menő mustangot amit leirtal es nagyon jött belőle a füst :3

2015. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!