Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért szeretnek sokan terepjár...

Miért szeretnek sokan terepjáróval az embere fenekébe jönni és fél méter követési távolágot tartani? Előzni meg nem akarnak!

Figyelt kérdés

Pedig nyomon neki rendesen, nem vagyok csiga!


Igaz, szoktak minden féle autóval mögöttem szorosan jönni, de terepjáróval az iegesítőbb!


Miért szeretnek a nyakamra jönni, és nem előzni meg? Azt hiszik, hogy majd ha satuznom kell, a terepjáró megáll 5 centin belül? Vagy miből gondolja sok terepjárós, hogy a nyakamra jön, és szinte a gallytörővel tolná a rendszámtáblám?



2014. febr. 16. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert azt hiszik, hza belemennek a másik seggébe, az gyorsabban fog menni. Én ilyenkor szoktam elvenni a gázt...
2014. febr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez is a tipikus megválaszolhatatlan kérdések egyike. Buszok és teherautók is szeretnek így menni. Mondjuk utóbbi kettő leginkább akkor állnak rá az emberre, ha valamiért állunk. Lejtőn felfelé nagy öröm ez.
2014. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon akarok nyelvészkedni, de én nem szeretem ha összekeverik a terepjárót a SUV-okkal. Azért nem mindegy, hogy egy fekete Q7-essel tolnak vagy egy csörlős gallytörős Patrollal :)
2014. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3-mas

Azért nagyjából mindegy, mert egyiknek sem lenne jó vége, ha letolna az útról. Bár a Patrol át is mászna rajtam, annyi a különbség :D

2014. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy utolsó pillanatban kikerült kellő méretű kátyú csodákat tesz. Azért a SUV futómű sem csodaszer...

Bár ehhez az kell, hogy feletted már ne lásson el.

2014. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

Én egy Pajero és egy Hilux büszke tulajdonosa vagyok.:)

Én nem így megyek. Akkor megyek a seggébe, ha nem akar menni, és feltartja a forgalmat, de tényleg csak akkor. Az okosabbja felfogja hogy miért van 2 tonna vas a seggében, és normális tempóra kapcsol. Ha meg végképp reménytelen, akkor előzésnél azért 2 tonna csak 2 tonna, kell a lendület, meg a szélárnyék se rossz ilyenkor.

2014. febr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
81%
na, meg is van az alanyod, az utolsó. ő is azt gondolja, hogy ha "tol", akkor gyorsabban mész. Persze nem, ilyenkor gázelvétel és ablakmosás :)
2014. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te, Pajero és egy Hilux büszke tulajdonosa, remélem letol majd egyszer egy 50 tonnás vas, aztán tudod milyen az, amikor tolnak köcsög módon, amilyen vagy te is.
2014. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!