Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az okos...

Nikoletta 56 kérdése:

Kinek mi a véleménye az okos telefonokról? Milyet érdemes venni? Nem horror áron.30ezer körül?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Microsoft Lumia 535-öt érdemes venni. Ilyen árkategóriában felejtsd el az Androidot!
2015. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát, ha van valami jó előfizetésed, vagy köt vmi szerződés és nem kell teljes áron megvenned a telót, akkor én inkább androidosat vennék a helyedben. Sokkal egyszerűbb kezelni, meg gyorsabb általában.

Nekem most windows-os Lumiam van, de kicsit utálom, mert előtte androidos Sony Experiám volt, ami 30e volt, és a világ legjobb kütyüje! (Az androidban nem volt sok hülye kiiktathatatlan animáció, a beállítások ésszerűen voltak elrendezve, könnyű volt telepíteni, nem kért állandóan a windows fiók kódokat, jelszót, felhasználóneevet,.. könnyebb volt telepíteni alkalmazásokat. Azóta sajnos nem gyártják ezt a qwerty billentyűs változatot,amugy 3 évig használtam, kifogátalanul működött.)

Bár azért hozzáteszem,hogy nő vagyok, tehát nem érdekel a sokrétű felhasználhatóság, inkább legyen praktikus és gyors.

Azért az okostelók olyanok, hogy senkinek nincs rá szüksége, aztán ha megvan, akkor onnantól kezdve élni sem lehet nélküle. pl: időjárás alkalmazás, GPS, facebook...

2015. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!