Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Rendeltem online egy...

Üdv! Rendeltem online egy rubik kockát és nem tudom vissza mondani. Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Bővebben, a championscubestore.com-ról rendeltem egy rubik kockát, amelyet megfontolásból vissza mondanék, de sehol sem találtam rá megoldást, és az oldalon sem tudom vissza mondani. Banki átutalást választottam, szóval amíg nem utalok pénzt, addig a csomag "pending" alatt marad. Tudok ennél többet tenni? (nem vagyok jó angolból)

2015. júl. 7. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Írsz az ügyfélszolgálatnak.


Vagy megtanulsz angolul, vagy megkérsz valakit, hogy fordítsa le neked.

2015. júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha így hagyom függőben, akkor abból lehet probléma?
2015. júl. 7. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, de előbb-utóbb rá fognak kérdezni, hogy mégis miafax van - angolul. Nem jobb korrektnek lenni és elébe menni?
2015. júl. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jogos, kösz a választ, csak fogalmam sincs, hogy hogy fogalmazzam meg, mert ismerős nincs a közelben aki tudna angolul, de akkor bevetek valami alpári nyelvet, hátha ráéreznek a lényegre.
2015. júl. 7. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég annyit írni, hogy "Hello, I would like to cancel my order (#123456789), thank you, XY".
2015. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esküszöm, hogy pont ugyanezt írtam, csak az order helyett purchase-t írtam, remélem, hogy az nem kavar be, de köszi a választ.
2015. júl. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!