Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » KÖZVÉLEMÉNY KUTATÁS! Chopper...

KÖZVÉLEMÉNY KUTATÁS! Chopper (harley davidson stb. ) vagy gyorsasági motor (kavasaki stb. ) vagy cross motor nektek melyik jön be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy jó enduro, vagy túramotor.
2015. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kiherélt kipufogós csopperokon hallássérült őrültek ülnek, a sportmotor kényelmetlen kínzóeszköz, tehát marad(na) egy kényelmes túramotor.
2015. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

wow... ízlések és pofonok, de ennyi pofont kiosztani :'D

kinek mi jön be, szerintem mindenkinek joga van a saját véleményhez, de más dolgait fikázni..


na mindegy, szerintem mindegyik jó, hiszen mindegyiknek más felhasználása van.


Crossmotorral élvezetes terepezni, bolyongani,


gyorsaságival száguldozni, mint egy őrült :D


Harley-val meg kényelmesen elvezetgetni :)

2015. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a gyorsasági, túraenduró az ami bejön. Van gyorsaságim is és enduróm is, mindkettőt másra használom. Most kifogtok nevetni de ami igazából legjobban bejön, az mai napig életem első motorja ami egy AF1 50-es Aprilia. Ettől a motortól soha nem tudtam megválni és nem is akarok, sokszor ha rossz kedvem van, kitolom, beindítom, ráülök és megyek vele, minden gondom elszáll.
2015. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!