Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50cm3 enduro motorokat tudnáto...

50cm3 enduro motorokat tudnátok írni, hogy milyet érdemes venni? AM jogosítványt akarom letenni.

Figyelt kérdés

sokat járok fotózni, most lettem 14 éves és szeretnék motorral elmenni messzebb helyekre kicsit ,,túrázgatni''.


A kérdésem még az, hogy ügye a 2 üteműekhez kel keverni olajt is, kb 3liter benzinhez 1 deci olaj.. na most ezt ha benzin kúton tankolok hogy tudom megcsinálni? Ha pl elmegyek valahova és kifog a tank, a benzinkúton kell nekiállnom kevergetni? Vagy ezt hogy szokták? egy 50cm3 as motor képes 90km/h -val menni? 70 Kg vagyok és 180cm. :(


Amit néztem eddig motor az keeway TX 50 vagy x-ray. Nem igaán akarok kínait, de mást nem találok. Szóval mit ajánlotok? Használtan venném meg .



2014. aug. 18. 14:35
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom, de azt igen,hogy a keeway borzalmas! Tapasztalatból mondom. Nem szeretnék trágár lenni, de sajnos jót nem tudok rá mondani.


Ha esetleg nincs annyi pénz,ajánlom,hogy gyűjtögess,rosszat ne vigyél a házhoz,csak a baj lesz vele.

2014. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Levente1999 válasza:
már vannak különolajzós motorok amik automatikusan adagolják az olajat a benzinhez
2014. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Yamaha dt 50, Suzuki RMX 50, CPI ,Derbi senda, Aprilia
2014. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!