Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hízni szeretnék! Bővebben...

Hízni szeretnék! Bővebben lent. Miylen hízókúrát hazsnáljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 162 cm és 43 kg és hízni szeretnék. tudnátok nekem tippeket adni amivel nem túl hosszű idő alatt viszonylag sokat fel tudnék szedni? Az 50 kg-ot szeretném elérni

2015. júl. 8. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

az egyik legjobb módja, ha mondjuk egy hónapban kijelölsz egy hetet, azon a héten minden nap a mekiben, kfc-ben kajálsz, és ha hazamész csak ülsz a gép előtt, vagy tv-zel.

Egy hétnél tovább sokáig ne csináld (ezért cska havi egy hét) mert káros nyilván az a kaja.


Esetleg ha bevásárolsz üdítőkből és csipszeknől, csokiból és sütiből, akkor azokat egész nap ezegesd-iszogasd...


ez igazából a kellemesebb, házi módja,

egyik ismerősömnek orvos mondta, hog hízni kell, ők úgy oldották meg, hogy cukros vaniliás tejet ivott minden nap, valamint minden étel amit evett zsírral lett főzve, de bőzsírral, csak tocsogott.


Sok sikert!

2015. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sportolás esetleg. Tömegnövelő étrend és testépítő edzés. Ne félj, nem leszel kigyúrt állat.
2015. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nyugodtan írjatok még ötleteket :D
2015. júl. 9. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyél többet :D

Mindig legyen nálatok otthon olyan kaja, nasi, amit szeretsz, és egyél, ameddig csak bírsz, persze nem kell hányingerig, de a lényeg, hogy többet egyél, mint eddig.

Biztosan volt már olyan napod, amikor sokat ettél, pl ünnepekkor lakomák hegyén hátán, vagy ha neked is olyan a nagymamád, valószínűleg kínálgat mindig kajával, és többet eszel akkor. Hát, csak annyi dolgod van, hogy beiktatod ezt otthonra is. Vegyetek finom, ínycsiklandó kajákat, amiket szívesen eszel, és mindig legyen nasi a hűtőben, szekrényben, asztalon :D Egyél reggelit, pl pirítós, tojás könnyen csúszik, ebédre mindig többfogásosat egyél, legyen nálatok süti is, olyan amit Te szeretsz, és vacsorázz kétszer :D Egyszer 4-5 órával lefekvés előtt, meg valamikor később is, amikor fér beléd. Nap közben pedig nasizz csokit, chipszet, ropit, kekszet, jobhurtot, gyümölcsöt (a banán a leghízlalóbb gyümölcs), meg amit szeretsz... És igyál kalóriadús isziket, üdítőket, tejet, turmixokat, stb.

Előttem írták, hogy járj mekibe, kfc-be egy hétig minden hónapban, hát, valóban hízlaló kaják vannak ott, de drágák ahhoz, hogy minden nap ott egyél, és valóban nagyon egészségtelen. Szerintem is engedd meg néha magadnak, hogy odamenj, és lakj ott jól, de több kár van benne, mint haszon, ha bekiktatod rendszeresre, még ha csak egy hétig is havonta...

Remélem segítettem.

16L, (160 cm, 43 kiló, jártas a hízni vágyás témájában:D)

2015. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a tanácsot :D
2015. júl. 9. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen, remélem beválik, amúgy 50 kiló az éppen optimális a magasságoddal, úgyhogy hajrá, pár hónap alatt összejöhet :) Tűzz ki egy célt, hogy pl két hét=egy kiló plusz :D
2015. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én mandulát ettem, két hónapig kell csinálni, én egy hónap után abbahagytam mert elfelejtettem új csomag mandulát venni, de így is felszedtem 3-4 kilót...


A két hónap alatt minden nap egyel több mandulát eszel mint előző nap, szóval első nap egyet, a harmincadik napon harmincat. Utána elindulsz visszafelé, amíg megint csak egyet eszel.


Ezen kívül fokozatosan egyél kicsit többet amíg hozzá nem szoksz, mert attól még hogy felszedsz pár kilót, nagyon könnyen visszafogyhatsz, pont mint akik fogyókúráznak, csak fordítva. Amikor engem a nagymamám etetett egy hónapig, utána már igényeltem is azt a rengeteg mennyiséget, amit ő adott, és folyton éhes voltam :)


Sok sikert!

2015. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!