Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok ajánlani valamilyen...

Tudtok ajánlani valamilyen hízókúrát?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, negyvenöt kg, és kb 165-170 cm magas. Rendesen étkezem de mégis túl sovány vagyok. Bármilyen tanácsot elfogadok :)

2015. júl. 3. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én 8 honapja 40 kg voltam, most 50, sokszor sokat eszek, h kitáguljon a gyomrom. Az elején fél pizza se ment le, most benyomok egy egészet 2ora múlva meg vacsizok.. Mondjuk nekem a boldog párkapcsolat is rádobott egy lapáttal mert igy mindig jo kedvem van, mindig van étvágyam is.
2015. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hízni is épp olyan lassan lehet, mint fogyni. A lényeg, hogy tápláló ételeket egyél, és a főétkezések közé iktassál be tízórait és uzsonnát is.
2015. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)Még írjatok nyugodtan!
2015. júl. 4. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el edzeni és állíts össze egy tömegnövelő étrendet.
2015. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az otthon főtt kajákat dúsítani - pl. levesekbe tehetsz tejszínt (habtejszínt, nem főzőt!), rágcsálj olajos magvakat, mindig válaszd a nagyobb zsírtartalmú tejet, joghurtot, túrót stb. Szóval a lényeg, hogy azonos mennyiségű táplálékkal több energiát vigyél be, viszont ezek ne csak üres kalóriák legyenek (mint pl. a csokiban, cukorban, mert azoknak semmi értelme).
2015. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!