Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes venni most Xbox One-t?

Coopersmith kérdése:

Érdemes venni most Xbox One-t?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 12:30
 1/2 RetroFanKid válasza:

Én véleményem szerint NEM . Engem onnan szinte semmi nem érdekel . Ugye egy konzolt azért érdemes játékot venni HA van rá exclusive játék ugye ? Na lássuk mi is van One-ra ... Gears of War 1-3 ... hoppá ... LESZ PC-RE ( ultimate edition ) . Dead Rising 3 ... van már pc-re ... Forza ? Na igen az exclusive a motorsport 5 meg a hamarosan megjelenő motorsport 6 . Horizon-t nem vesszük ide . Jajj és akkor a kedvencem a Halo ... egyszer próbáltam 360-on a 3. részét . Azóta soha többet . A Quantum Break szerintem többé kevésbé bukás lesz . És mi van még One-ra ? Igazából fogalmam sincs .

Meg ugye van a Games With Gold CSAK EZZEL LEHET MULTIZNI . De az a baj hogy a Micro$oft osztogat INGYEN játékot a goldosoknak , de milyeneket ? Indie címeket . Még hozzá elég gyatrákat . Oké most van az Ac4 Black Flag , de azért na . 360-on már volt egy hiba folytán 1-2 órára ingyen . Meg SZERINTEM nem is volt annyira AC ( nem volt rossz , de ez nem AC ) Ja és az sem elhanyagolandó hogy Xbox One-ra sok játékot 1080p-t nem kapja .


Én téged a Playstation 4-re bátorítalak , nem azért mert olcsóbb , hanem azért mert a Sony nem sz*r a felhasználóikra . Pl. a játékokkal : The Last of Remastered , Infamous Second Son / First Light , Uncharted Trilogy ( a feljavított ) , Unchared 4 , God of War 3 , Ascension , Killzone , Until Dawn , The Order 1886 , Bloodborne , Driveclub , Ratchet & Clank Nexus / Remastered . És ezek csak spontán eszembe jutottak . Meg maga a konzol is nem csak egy darab VHS lejátszó ami már a 360 is volt ( E ) . Legalább a playstation-ök különbözőek voltak . Meg a kontrollere a ps4-nek a dualshock-ja sokkal több innovációra , és ötletre vall mint egy batár 360 v2 . Úgy hogy én mindenképpen ps4-re bátorítalak nem csak a jobb játékokért hanem mert hasonlóan a gold-hoz ingyen címeket osztogatnak ( Metal Gear Solid V GZ , ami nagyon jó ) . Úgy hogy én Playstation 4-re bátorítalak :)

2015. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, illetve az infót! Még vacilálok a box vamint ps4 között! Box melleti érvem talán, az hogy decembertől x360 játékokkal is játszhatunk majd!
2015. júl. 13. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!