Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet iphone 6-ot tartozék...

Hol lehet iphone 6-ot tartozékok nélkül venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudja vki, hogy hol lehet kapni olyat, mert a tartozék az meglenne csak ami a lényeg a telefon nincs meg hozzá ja és persze olcsón. Köszi előrre is a válaszokat.

#iPhone 6 #tartozék nélkül.
2015. júl. 9. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a jófogáson :/ de tartozék nélkül nem hiszem hogy nagyon van. :/
2015. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudsz mondani nekem olyan oldalt légyszi???
2015. júl. 9. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki tartozék nélkül árulja az i6-ot valószínűleg lopta. Ha neked ilyen kell,akkor ezek szerint bevállalod azt, hogy 1 héten belül elveszik a telefonodat és eljárás alá kerülsz és neked kell bebizonyítanod, hogy te vetted azt a telót, nem te magad loptad. Mellesleg a telefon meg visszakerül a JOGOS tulajdonosához, te meg fizettél és nincs telefonod. Az egyik ismerősömnek is így lett meg a telefonja. Igaz az pár éve volt, de méterre pontosan behatárolták h kinél van - az illető megsz*vta.

Én óva intelek az ilyen vásárlástól! Aluljárókban tucatnyi ilyen van. Használt gsm-boltokban is vannak ilyenek. Sokkal olcsóbbak. Aki beviszi a telefont, leadja , azt mondja hogy jaj otthon felejtettem a papírjait, majd hozom, csak vedd be a telefont, azok kifizetik, és sz*rik visszamenni, hiszen lopott telefonnak nincs töltője se papírja, senki nem tartja a zsebében a töltőjét, ugye. Viszont van pesten egy olyan használt üzlet(lánc), aki kifejezetten azt hirdeti magáról, hogy ő ilyet nem vesz be aminek kétes az eredete... Persze több telefon van töltő nélkül, amit árulnak....

Sztem gondolkozz el, hogy mennyire fontos a nyugodt telefonhasználat.

2015. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!