Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyikünk a legszebb? (kepek)

Melyikünk a legszebb? (kepek)

Figyelt kérdés

Itt ülünk a barátnőimmel es nagy vitakba keveredtünk h jaj rajtam ez csunya, az csunya es ugy döntöttünk h megkérdezzük... Állíts fel egy sorrendet, használd a betűket! Köszönjük.

A. [link]


B. [link]


C. [link]


D. [link]


E. [link]


F. [link]


G. [link]



2015. júl. 9. 23:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ezek alapján azt mondanám, hogy az F betűjelű hölgyemény a legszebb, nagyon szép a szeme, de kár, hogy kitakar egy nagyobb részt az arcából a kezével. De a "B" is aranyosnak tűnik. Viszont ezzel így nem mentek semmire, mert EGY: mindenkinek más jön be, KETTŐ: nem is lehet igazán helytálló véleményt írni, mivel valaki fekete-fehérben van, valaki színesben (ami agyon befolyásolja a külsőt is!), plusz ezek mind csak idióta "szelfik", amelyek rossz minőségűek, stb.

Ez nem bántás, csak szerintem baromság, és úgyis veszekedés lesz a vége köztetek, ha nem kamu a kérdés. :D

2015. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
F-G-E-A-C-D-B
2015. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Bocsi, a "B" helyett a "C"-re gondoltam, csak elkeveredtem itt a nagy betűsokaságban. :D (A "B" nem túl szimpi a nyelvkidugós pofavágással.)
2015. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
** ami Nagyon befolyásolja a külsőt is A KÉPEN
2015. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Azert irnal egy konkrét sorrendet? :) nem elet-halál kerdese, nyugalom :)
2015. júl. 10. 00:17
 6/27 anonim ***** válasza:

A legszebb és így csökkenve a következő a sorrend

E

F

A

G

D

C

B

2015. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Most akkor az E a legszebb vagy a legkevésbé szep? Nem egyertelmu
2015. júl. 10. 00:32
 8/27 anonim ***** válasza:

ma 00:27

Leírtam, hogy a legszebbel kezdem, és így megyek csökkenő sorrendben . Szóval az E képen látható lány a legszebb., és így tovább..

2015. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

F

G

A

E

2015. júl. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A

F

C

G

B

D

E

2015. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!