Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Található-e ma Magyarországon...

Lalek kérdése:

Található-e ma Magyarországon tisztességes, nem korrupt közigazgatási bíróság, netán közigazgatási bíró?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy bíró nem azt nézi, kinak van igaza, hanem kinek jobb azügyvédje.
2015. júl. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eleve nem létezik közigazgatási bíróság, csak közigazgatási- és munkaügyi.


Hülye kérdések feltétele előtt pl. megismerkedhetnél a magyar bírósági rendszerrel...

2015. júl. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most miért is kellett nekem leírni a sztorit személyes üzenetben...?
2015. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hű-ha!!! Hátha itt tartunk akkor elmondom először is én megoldást keresek a problémámra.Tehát ezért teszem itt fel a kérdést,tehát nyilván nem arra vagyok kíváncsi okl.gépészmérnök,közgazdászként,hogy a korrupt közig. bíró az most közig.,vagy Közigazgatási és Munkaügyi Bíró!!! Viszont úgy ítéltem meg,hogy aki az általam feltett kérdésre azzal felel,hogy kioktat,hogy először is tanuljam meg, hogy nem lehet csak úgy közig. Bíróságról beszélni! Nos úgy gondolom mivel a hétköznapi értelemben akinek a közig bíróságon van dolga és kérdése az így teszi fel,akinek pedig a munkaügyi bíróságon,nos az pedig úgy teszi fel.Lehet,hogy tévedtem de nem akartam a nagy nyilvánosságra hozni annak az okfejtéseit akinek kvázi 76%-os a válaszadási aránya.Elnézést tévedtem. Bocsi!!! Ha valaki nem érti a lényeget akkor ennyi!!! Köszönöm szépen a hasznos kioktatást,bár a feltett kérdésre adott esetleges válasz elveszett az okfejtésekben!!
2015. júl. 12. 02:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg úgy ítélem meg, hogy egy teljesen hülye és provokáló kérdést tettél fel, amelyben nyoma nem volt semmiféle "problémának", amire megoldást keresnél...
2015. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legyen részed benne!!!
2015. júl. 14. 02:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm a jókívánságodat. Van részem benne, de nem a problémában, hanem a bírósági világban.

És a kérdésed akkor is értelmetlen, szánakozást pedig nem itt kell várni.

2015. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt gondoltam ,hogy nem gyakorló elszenvedője vagy a bírósági illetőleg NAV,történetesen közigazgatási /tehát nem munkaügyi/törvénysértéseknek és korrupciós eljárásoknak!!!
2015. júl. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!