Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jó rapperek miért utálják...

A jó rapperek miért utálják annyira a celebeket?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért nem szeretnének ők is híres celebek lenni, csak egy fél világ ismerné meg jobban őket, meghát szerintem nem is k rvulnának el a sikertől! A rádióban például sosem játszanak Barbárfivérek, Funktasztikus, Killakikitt, Siska Finuccsi, Hibrid stb. számot pedig ha híresebbek lennének mennyivel könnyebb lenne minden!

2015. júl. 10. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem az a baj hogy nem szeretnének "híres" sztárok lenni hanem az hogy nincs meg az a rajongószám amivel ez megtörténhet, nem elég híresek, nincsenek reklámozva, vagy csak rosszak a szövegeik. Meg persze Magyarországon nincs meg az a lehetőség mint Amerikában. Ott könnyebb befutni véleményem szerint.Hozzáteszem még itt a végén hogy én is szívesebben hallgatok külföldi előadókat mert szerintem a magyar rap az .... mindegy.
2015. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg, mint jó érzésű embert, sértheti, hogy egy emberi hulladék a ripacskodásával, vagy vállalhatatlan, primitív viselkedésével ilyen sikereket érhet el.


Rosszabb esetben azért, mert ő is az akar lenni, de rohadtul senkit nem érdekel a "tudománya".

2015. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Esztroj válasza:
Azért, mert a jó rapper átlát a szitán és tudja, hogy eladják a celebeket kilóra. Nem arról van szó, hogy ők nem szeretnének híresek lenni, de nem olyan áron, hogy rajtuk röhögjön a fél ország. Ez főleg elvi kérdés.
2015. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!