Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki lehet ő? Valaki, aki jól...

Ki lehet ő? Valaki, aki jól ismeri Handkammer Jade-et és az ilyen askos celebeket, segítsen pls!

Figyelt kérdés
Nem emlékszem a nevére sajnos, nekem mindig Normann ugrik be, de nem így hívják, nem Nagy Normannra gondolok. De hasonló neve van, emlékezetem szerint. Még kb fél éve néztem az askját, akkor elég népszerű volt, nagyon helyes fiú. Volt egy videója, amin megharapta a száját, az nagyon sok lájkot kapott. Volt valami botrány is, hogy Jade azt mondta, hogy jártak, a srác meg azt mondta, hogy nem is találkoztak soha élőben, és vicc, hogy ezt Jade járásnak nevezi. Nem tudna valaki segíteni, hogy kiről van szó?
2013. szept. 18. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Fűrész?
2013. szept. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
neeem, annyira azért nem ismert :) és különleges neve van.
2013. szept. 18. 00:54
 3/9 A kérdező kommentje:
ja, és ez a járós dolog tényleg nem most volt, hanem még jade legelső askján volt róla szó...
2013. szept. 18. 01:00
 4/9 anonim válasza:

[link]

??

2013. szept. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
neeem nem:D
2013. szept. 18. 12:06
 6/9 Glol~ válasza:
nem ő?!---> vladar mario
2013. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nasz Dani?
2013. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
[link] ő???
2013. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vladár mariora gondoltam, de már jade is megválaszolta a kérdésemet az askján:D azért köszike!:)
2013. szept. 25. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!