Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Paypal szamlamrol utaltam...

Paypal szamlamrol utaltam penzt a bakszamlamra, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, rautaltam a penzt a paypalemrol a bankszamlamra, amikor elsonek utaltam 1 nap utan mar jott az SMS, hogy megerkezett. A mostaninal most telt le a 2. nap es nem jott meg semmi... Paypalen meg mindig azt irja, hogy pending... 1-2 napot irtak hogy megerkezik.. letelt a 2 nap es sehol semmi... Lehetseges, hogy nem fog megerkezni ra es meg a penzt is buktam?

2015. júl. 10. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ez első alkalomhoz képest nem változtattad meg az adataidat (számlaszám stb) akkor meg kell érkeznie.

Én pár hete vettem ki pénzt Paypalról, és a szokásos 2 nap helyett 3 volt. Tehát nincs miért aggódnod, valamiért lassabb mostanában. A hétvégét meg felejtsd el, az sajnos nem munkanap.

2015. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Semmit nem valtoztattam meg, 8.-an utaltam ra, ma van a 2. nap. Remelem akkor hetfon mar oke lesz minden...


Koszonom a valaszod.

2015. júl. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!