Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az esti (19:30)...

Szerintetek az esti (19:30) vagy a délutáni (14:30) Violetta koncertek a jobbak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az esti mondig jobb mert a sotetben jobbak a fenyek
2015. júl. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
de a 14:30asnal nem lesz soteet??nem fedett teljesen az aréna ?nem csak a fenyek miatt vilagos?
2015. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

De.szóval az első válaszoló hülyeséget írt :D:D

Sötét lesz :D

Attól még hogy kint világos lesz,bent az arénában ott sötét...:D

2015. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legjobb nyilvánvalóan az első lesz, mert hiába vettünk néhányan az eredetire jegyet, pofátlanul beraktak elé még egyet, hogy aki nem vett időben jegyet, az hamarabb láthassa. Rohadt igazságosan megoldva a helyzetet. Szóval a legjobb a legelső, meg akkor a fellépők is "frissebbek", nincsenek úgy elfáradva, gondolom.
2015. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
yassss akkor nekem joo lesz :D ki jon még az elsőre?
2015. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Örülj hogy ott lehetsz a koncerten.

Az már mindegy melyiken

2015. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam, hogy nem örülök. Naponta a sírás kerülget tőle. :D

De komolyan van, hogy még most is elbőgöm magam. Mi lesz velem augusztusba? Alvás nem, az biztos...

2015. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hulyeseg nemhiszem h kipehentebbek lennenek mint pl masnap az elso magyarorszagi koncert elott valahol mashol is kellett h koncertezzenek azt nemhiszem h ki tudták volna pihenni (egy lany aki az elso koncertre megy) :DD
2015. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amúgy énse tudom milesz velem a koncerten..:D

Meglátom őket és elájulok:D

Mikor megtudtam hogy megvan a jegyem 2 óráig bőgtem xd

Pedig 16 éves vagyokxdd

2015. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igaz,nem igazságos, hogy azok, akik gyoraan megvették a jegyeket, nem az 1., hanem a 2. koncertre jutnak el, dehát mikor lett volna a második koncert? Este 23:00-kor? :)

Ha több, mint egy Violeta koncert van, akkor egy nap min. kettőnek kell lennie. Legalábbis én így figyeltem meg.

Én a 29-ei 14:30-asra megyek. Amikor Tiniék alias ,,frissebbek" lesznek, mint a mentolos cukorka :))

2015. júl. 13. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!