Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan népszerűsíthetném a...

Hogyan népszerűsíthetném a blogomat?

Figyelt kérdés

Nemrégiben létrehoztam egy szépségápolással foglalkozó blogot. Tényleg nemrég kezdtem el, mert még csak három bejegyzést írtam, minden nap egyet. :) Tudom, hogy türelmesnek kell lennem, de gondolom van valamilyen kis praktika amivel fokozhatnám a népszerűségem. Azt is tudom hogy nem várhatok ugrásszerű fejlődést három nap alatt, de nem csak a barátaimat szeretném elérni, hanem minden magyar nyelven beszélő embert! :) A keresőben be tudok állítani valami olyat, hogy amikor rákeresnek szépségápolási dolgokra, vagy a blogom nevére akkor a google kidobja, vagy ez csak akkor lehetséges ha már elég népszerű a blogom ?

nektek egyénként hogy tetszik a blogom? :) Ti követnétek?

itt a blogom:

[link]


itt pedig a facebook oldalam:

[link]



2015. júl. 11. 09:15
 1/2 Bob the builder ***** válasza:

Mondjuk a divat nem igazán érdekel viszont szép lábad van.


Hozzál létre egy blogger és egy blog.hu profilt és kommentelj a hasonló témakörű blogokon. Figyelj oda arra hogy a profilodban legyen benne a blogodra mutató link. Minél több helyen és többször kommentelsz annál nagyobb eséllyel fogsz látogatókat vonzani.


Próbálj bekerülni a különböző blog katalógusokba,mint amilyen a lap.hu.

[link]


Kérjél meg más feltörekvő blogok tulajdonosait,hogy tegyék ki a blogod linkjét cserébe te is kiteszed az öveket.


Ha regisztrálva vagy egy fórumon (lehetőleg szépséggel foglakozó fórum) akkor ott az aláírás részben legyen benen a blogod linkje.


Most egyenlőre ennyi.

2015. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legnagyobb gondom az eddigiekkel, hogy a tartalom fele nem a te munkád. A nadrágos cikkre gondolok. Ha csak mások posztjait közlöd újra (még ha átírt szöveggel is), az amellett, hogy jogi problémákat is okozhat, a blog népszerűségének sem fog jót tenni.
2015. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!