Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismer valaki egy magyar munka...

Váradi Kendra kérdése:

Ismer valaki egy magyar munka közvetítőt? Aki magyarországrol külgöldre közvetít ki dolgozni embereket

Figyelt kérdés
lègyszi segitsetek nagyon fontos!
2015. júl. 13. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs egy magyar közvetítő sem aki megbízható lenne. Ha külföldre akarsz menni dolgozni akkor külföldi munkaközvetítőket keress
2015. júl. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magyar közvetító át fog ba... verni ahol csak tud. Ígérhet fűt-fát, a vége az lesz, hogy ráfázol.


A célországban keress munkát, és lehetőleg kerüld a honfitársaidat.

2015. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindegyegy.....! akkor adjatok le egy külföldi közvetitőt ha tudtok
2015. júl. 13. 08:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik ország?

Ott vagy már az adott országban?

Mert hiába írok neked külföldi munkaközvetítő cégeket ha te más országba akarsz menni. Hiába írok ha nem vagy kint, mert csak azokkal foglalkoznak akik már kint vannak.

2015. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélsz egyáltaln külföldiül?
2015. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
irjatok nekem akkor magyar közvetitot !! mindenkepp mert fontos...
2015. júl. 14. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én nem fogok reklámozni egy darab magyar közvetítőt sem akikről tudom, hogy csak átverik az embert és munka nem lesz akkor sem, de a pénzednek annyi lesz.


Nagyon szívesen segítek neked, hogy ha érdekel akkor Angliában dolgozz, de ehhez tudnom kell, hogy mennyire tudsz angolul, mennyi kezdő tőkéd van, és mennyire vagy ellene gyári melónak vagy eladói munkának (pl : Lidl)

2015. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!