Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenni, vagy nem lenni? Ez itt...

Lenni, vagy nem lenni? Ez itt a kérdés! (még mielőtt röhögsz olvass le)

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, mindenhol utálnak, de ilyen közösségben akad egy egy ember, akiszerint a legjobb ember vagyok akit ismer, de utálnak, mert nem olyan vagyok mint ők... Elegem van.... Végezzek magammal vagy ne? Megőrülök a magánytól...

2015. júl. 13. 03:09
 1/4 anonim válasza:

Biztosan nem rontottál el semmit. Milyen közzöségről van szó? Iskolai vagy baráti? Azért hozom fel a barátit mert nekem is volt olyan, hogy a csapat széthullott és eléggé csunyán néztünk egymásra.

Nem vagyok és nem is voltam bulizós, első éveimben a középiskolában én taszítottam az embereket magam mellől mindenféleképp de végül nem bántam meg és most sem bánom. Ez személyes dolog nem is fogom elmondani miért de igy tettem, van pár barátom akikkel jól megvagyok időnként, de tudni kell ezt is "beosztani" hisz a mai világban szinte mindent már iskolás korban elkezdesz. Személyszerint én érettségiző diák vagyok, ez mellett dolgozom és még megannyi dologgal foglalkozok egyidőben. Nem könnyű:)

Az iskoláról annyit, hogy persze vannak "bandák", iskolát is váltottam amit nem bánok, elfogadom a körülöttem lévő embereket de megvan róluk a véleményem. Persze, beszélgetek a sulis személyekkel de sosem viszem túlzásba, nem esek pánikba ha valamit beszólnak, nem sértődöm meg vagy ilyedek meg. Tudni kell hol a határ és kész.

Kicsit beszélgetned kéne, esetleg szüleiddel beszélgess el erről. Lelki problémád van vagy más?

Majd kicsit idősebb leszel és visszagondolsz hogy mit csináltál jól/rosszul elhiheted nekem. Az ember lassan lassan felnő aztán paff már szinte öregek is vagyunk. Azért mondom, mert szinte az általános iskolát kijárva még csak most kezdem a középiskolát 5 éves képzéssel de hoppá már fejezem is be.. 5 év 1-nek ha tűnt, az alatt átmegy az ember jón és rosszan egyaránt :)


19/f.

2015. júl. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áhhh........ Hülye kérdés..... Nem kell válasz. Gomenasai!
2015. aug. 4. 21:31
 3/4 anonim válasza:

tudom, hogy nem kell válasz, de gondoltam...

Én is így érzem magam...

2015. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
tudom hogy nem kell válasz, és amúgy sem mostani ez a kérdés,de gondoltam válaszolok mégiscsak, másnak lenni nem rossz kifejezetten jó é is mindig kilógok a sorból, mert nem akarok tömeg lenni, meg kell találnod azokat az embereket akik önmagadért szeretnek. Az öngyilkosság nem megoldás. Érdekes, mert az emberek mindig találnak okot az utálkozásra,engem például utáltak már a zenei ízlésem miatt is, mivel imádom a K-pop ot de ezeken túl kell lépni és csak azokkal foglalkozni akik szeretnek :)
2015. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!